LT EN RU
Į titulinį puslapį Rašyti laišką Spausdinti šį puslapį

Holiday Villa Palanga - poilsio apartamentų ir namelio nuoma Palangoje

Mėgstate ramų, patogų poilsį? Kviečiame praleisti atostogas gražiame Palangos kampelyje, Birutės parko teritorijoje, įsikūrusioje viloje "Holiday Villa Palanga". Aplink gražus pušynas, pasivaikščiojimo takeliai, visai netoli - dviračių takas. "Holiday Villa Palanga" - atokiau nuo miestelio centro - apie 1,5 km. Taigi, Jūsų laukia ramus visavertis poilsis, švarus paplūdimys, kuriame negausu poilsiautojų, o iki jo - tik apie 10 min. pėsčiomis.

Atvykite bet kuriuo metų laiku! Jums pasiūlysime naujos statybos šiuolaikiškai įrengtą medinį poilsio namelį 4-5 asmenims arba dviviečius apartamentus su atskiru įėjimu iš kiemo bei lauko terasa. Namelyje svetainė bei miegamasis - atskiri kambariai. Taip pat yra virtuvėlė, vonios kambarys, TV. Kieme - terasa su lauko baldais, grilis.

Išties jaukus ir šiltas poilsio namelis puikiai tinka 4-5 asmenų šeimai ar patogiam dviejų asmenų poilsiui. Na, o dviviečius apartamentus, kurie turi atskirą įėjimą iš kiemo bei lauko terasą, virtuvę, vonios kambarį su dušo kabina, rekomenduojame porelei arba jaunai šeimai su vaiku.

Namelis ir apartamentai nuomojami visus metus! Apsistojusiems ilgesniam laikui taikome nuolaidas!

Informacija poilsiautojui!

  • Svečių atvykimo laikas - atvykimo dieną nuo 15.00 val., išvykimo laikas - iki 12.00 val.
  • Mažus naminius gyvūnėlius atsivežti galima;
  • Yra automobilių aikštelė;
  • Teritorija saugoma;
  • Yra signalizacija;
  • Atsiskaityti galima: grynaisiais, išnakstiniu bankiniu pavedimu, mokėjimo kortelėmis: Visa, Mastercard, Visa Electron, Maestro.